"Ніби х*ром поводили": У РФ почалися істерики через мобілізацію та звільнення "азовців"

Мережа "вибухнула" істериками і злісними коментарями росіян через оголошену Путіним мобілізацію. Але на цьому "сюрпризи" для громадян країни-агресорки не закінчилися. До ночі їх просто "добили" звільненням "азовців" та інших захисників України, яких обміняли на Медведчука. Соціальні мережі "завалені" мемами і епічним "скигленням" росіян, передають Патріоти України.

Так, росіяни вкрай обурені тим, що Путін оголосив мобілізацію. І якщо на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну вони бажали нашим військовим смерті і зловтішалися, коли гинули мирні жителі, то тепер їм не до сміху. Росіяни розуміють, що їх відправлять "на забій". Вони бажають Путіну смерті і переживають про своїх синів, які вже скоро можуть стати "гарматним м'ясом".

А коли росіяни дізналися, що 215 Захисників України повернулися з російського полону і їх обміняли на народного депутата, одного з лідерів "ОПЗЖ" і кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука, вони просто були в люті. "Завили "не тільки звичайні громадяни РФ, а навіть пропагандисти і так звані "воєнкори", які пропагують ідеї "русского міра" і підтримують повномасштабне вторгнення в Україну.

"Відчуття, що х*ром поводили", - журяться пропагандисти і не можуть зрозуміти, чому Україна звільняє своїх військових, а РФ просто відправляє своїх громадян "на забій".

Росіяни обурені тим, що українці радіють звільненню "азовців" та інших захисників України, а у них є тільки приводи для смутку. Деякі користувачі Мережі настільки розлютилися, що навіть відкрито критикують Путіна, що є рідкістю. Зазвичай росіяни відмовчуються і бояться виступати проти влади.

Російським військовим не вдалося виконати наказ Путіна - ГУР Міноборони

субота, 1 квітень 2023, 16:29

Російська армія не змогла виконати завдання диктатора Володимира Путіна під час так званого "великого наступу". Путін хотів, щоб його війська вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Про це заявив представник Головного управл...

Чи не занадто розкішно для ченця?: Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

субота, 1 квітень 2023, 15:15

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн). . Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн. Спосіб життя Павла зовсім не відповід...