
Російські загарбники уже вкотре повідомляють, нібито їм вдалося знищити в Україні реактивні системи залпового вогню HIMARS. Цього разу дві такі установки привиділися окупантам у Харкові, передають Патріоти України.
Таку інформацію розповсюдило Міноборони країни-агресорки РФ. Також там зазначили, нібито вони знищили 53 захисників України.
"В результаті високоточного удару в місті Харків – на території заводу "Українські енергетичні машини" – знищено дві американські пускові установки РСЗВ HIMARS. Також знищено 53 українських "націоналістів" та іноземних найманців", – висловився представник російського Міноборони Ігор Конашенков.
При цьому як доказ в російському відомстві показали абсурдне відео. У ролику показують, як загарбники ціляться у кабінет на другому поверсі будівлі на території згаданого заводу. З відео випливає, нібито дві 16-тонні РСЗВ HIMARS стояли саме на другому поверсі будівлі.
Варто зазначити, що окупантам уже не вперше привиджується, нібито вони знищили HIMARS. Якщо порахувати їхні заяви, то виходить, що вони "знешкодили" значно більше таких установок, ніж США взагалі дали Україні.
На чергову абсурдну заяву про знищення таких РСЗВ відреагували вже й самі росіяни. Вони вже самі підмітили відсутність логіки у повідомленнях свого "міністерства смерті" й почали писати про це у соцмережах.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...