
Українські прикордонники беруть активну участь у боях із російськими окупаційними військами на Донбасі. Бійці ДПСУ майстерно ліквідовують загарбників уночі, зупиняючи їхні штурми та завдаючи ворогові втрат. Про це повідомили на сторінці Державної прикордонної служби України у Facebook, передають Патріоти України.
Там зазначили, що ніч – найкращий час для полювання на окупантів.Так, нещодавно найманці ПВК "Вагнер" намагалися штурмувати опорний пункт наших прикордонників у промзоні Бахмута на Донеччині. Українські військові вступили у ближній бій із росіянами, аби зупинити їхню атаку.
Майже всю ніч тривали перестрілки із застосуванням стрілецької зброї, противнику так і не вдалося прорвати оборону. Прикордонники змогли поранити пʼятьох загарбників, а ще один "вагнерівець" був ліквідований.
А на Луганщині військові "другої армії світу" мали намір раптово атакувати позиції бійців ДПСУ. Проте прикордонники вчасно виявили ворожу піхоту за допомогою тепловізора. "Вогонь з автоматів та кулеметів змусив противника відступити, а також забрав життя трьох штурмовиків, ще кілька – поранені", – зазначено в повідомленні.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...