
Ніч 16 вересня стала "гарячою" для російських окупантів у тимчасово захопленому Мелітополі. По їхніх позиціях завдали ударів, що не вдалося приховати за типовими повідомленнями про нібито роботу ППО. Про це розповів у Telegram-каналі мер міста Іван Федоров, передають Патріоти України.
Він показав відео, на якому чути прильоти по ворогові.. Федоров уточнив, що удари припали по аеродрому, на якому розташована ворожа база. За його словами, у небо здійнявся густий чорний дим. Загарбники заперечувати удар не стали, проте запевнили, що жителі чули "100% роботу ППО".
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:
Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...