
Українська армія продовжує точково бити по складах боєприпасів російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України.
"Вчора з 22: 30 протягом 2 годин – до 10 гучних вибухів у західній частині Мелітополя. Чітко зараз не можемо назвати місця, де були вибухи", – сказав він.
Федоров зазначив, що серед загарбників є поранені і вбиті. Крім того, за даними чиновників, 9 серпня в Мелітополі сталися чергові вибухи. Місцеві жителі повідомляли, що дим був чітко видно в районі військової бази окупантів. Її ЗСУ атакують вже вчетверте.
"Вже точно видно, що ВСУ збираються звільняти Мелітополь разом з усіма його жителями, які чинять опір, перебуваючи в окупації вже шостий місяць", – підсумував градоначальник.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: