
"Вночі вибух пролунав у Кривому Розі. Через влучання зайнялася багатоповерхова будівля. Пожежу загасили. Вибуховою хвилею пошкоджені фасади трьох багатоповерхових будинків", - повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у Telegram.
Очільник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул додав, що пошкоджені багато вікон та дверей в інших багатоповерхівках, а також у школі та дитячому садочку.
Але минулося без людських жертв.
"На базі школи (у цьому мікрорайоні одна школа і мешканці добре знають де вона знаходиться) створено штаб ліквідації наслідків. З 9-ї ранку там буде видача будматеріалів − плівка, ОСБ, рейка та інше, прийом заяв на пошкоджене майно та матеріальну допомогу з міського бюджету", − наголосив Вілкул.
Також Лисак повідомив, що вранці над областю збили російський БПЛА.
Також від вечора 18 вересня окупанти двічі били по Нікопольщині. З артилерії гатили по Нікополю та Марганецькій громаді.


РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...