
У вівторок, 13 лютого, речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, коментуючи удар РФ по Дніпру, заявив, що ворог намагався уразити об'єкти паливно-енергетичного сектору, передають Патріоти України.
«У Дніпрі було гаряче. ППО найбільше працювала саме у цьому регіоні. Об'єкти, які ворог намагався уразити і, на жаль, є певні пошкодження, це об'єкти паливно-енергетичного сектору, які ворог часто атакує», — сказав він в ефірі телемарафону.
За його словами, прифронтові регіони ворог атакує частіше, а Дніпро є саме таким. «Тому відсоток збиття БПЛА типу шахед може бути меншим, нічого дивного тут немає», — сказав він.
Країна-агресор Росія ввечері в понеділок, 12 лютого, та в ніч на 13 лютого атакувала Україну кількома групами дронів-камікадзе. Основного удару було завдано по Дніпру. Під ударом опинився енергетичний об'єкт. Виникла пожежа, яку гасили рятувальники. Поцілив агресор і по інфраструктурному об'єкту. Там також зайнялося. Вогонь оперативно загасили.
У Дніпрі після атаки Росії евакуюють одну з лікарень та зачиняють школи. В одній з лікарень зливають систему опалення та вивозять чимало паліативних хворих. Противник атакував 23 шахедами, 16 знищили.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...