Нічого дивного, що рейтинги партії Тимошенко зростають - і зростатимуть далі, - політтехнолог Голобуцький

"ЗМІ активно тиражують публічну заяву Ю.Тимошенко, що "Батьківщина" вчора передала до ЦВК пакет документів з 11 тисячами підписів щодо референдуму про заборону розпродажу сільськогосподарської землі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тимошенко дійсно щільно окупувала тему "недопущення розпродажу української землі" - як завжди, намагається не відхилятись від панівних настроїв в суспільстві. Зараз більшість виборців активно проти продажу сільгосп.земель - і "Батьківщина", фактично, єдина, хто виступає від їхнього імені.
Тому нічого дивного, що рейтинги партії Тимошенко зростають - і помалу зростатимуть далі. Тим більше, якщо дійсно вдасться протиснути відповідний референдум: фактично, це буде одноосібна піар-кампанія Тимошенко. І ухилитись владі буде доволі складно: всіх законних вимог ніби дотримано".

Росіяни вдарили ракетами по Краматорську (відео)

субота, 3 грудень 2022, 18:43

У суботу, 3 грудня, російські військові завдали ракетного удару по Краматорську. Наразі наслідки руйнувань уточнюються. Про це повідомив очільник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко, передають Патріоти України. «4 ракети...

Особливо у Києві, Харкові й Одесі: Тисячі водіїв в Україні "шпигують" на користь РФ

субота, 3 грудень 2022, 18:14

Сотні тисяч водіїв в Україні допомагають «шпигувати» Росії, збирати дані про переміщення, зокрема військових та працівників критичної інфраструктури, коли використовують російські додатки-навігатори. Найбільше таких користувачів — у великих українських...