"Нічого не може": Гіркін вказав на "імпотентність" Пєскова, котрий "відхрестився" від "спецоперації"

Російський терорист Ігор Гіркін Стрєлков обурився тим, що прес-секретар лідера РФ Дмитро Пєсков "відхрестився" від так званої "спецоперації". Раніше він також підтримав неоднозначною заявою Захід.

У своєму Telegram Гіркін нагадав про заяву губернатора Бєлгородської області В'ячеслава Гладкова, який раніше згадував про "необхідність звільнення Харкова і Харківської області"

"Містер Пєсков знову підкреслив, що СВО до його компетенції не належить і тому він нічого прокоментувати не може. Ще раз змушений нагадати: Пєсков говорить від імені президента, висловлює точку зору, яку (теоретично) має президент", - вказав Гіркін.

У цьому ключі терорист порадив росіянам офіційно засудити "експансіоніста" Гладкова, але, перше, все-таки дочекатися "схвалення" або "несхвалення" з боку Кремля: "А то і "за дискредитацію" можна загриміти...",- заявив терорист.

Після кількох років болісних вагань колективний Захід зробив свій вибір у війні, - Піонтковський

понеділок, 25 вересень 2023, 6:41

Іншого виходу зараз, ніж повна, переконлива, демонстративна перемога України над Росією, для Заходу немає. Таку думку висловив американський політолог Андрій Піонтковський в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Ви ж пам’ятаєте, який потік ста...

Ворог приречений: Російським кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіоні, - речник ВМС

понеділок, 25 вересень 2023, 6:33

Російським військовим кораблям немає де сховатися в Азово-чорноморському регіону від можливості ураження українськими захисниками. Про це речник Військово-морських сил ЗСУ капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук сказав в ефірі інформаційного марафону, пер...