Колишній народний депутат Михайло Добкін має намір балотуватися на вибори мера Києва. Про це він повідомив в прямому ефірі телеканалу "НАШ". За його словами, Київ має бути більш "чистим і доглянутим" і на посаді глави столиці він би "відремонтував Київ і зробив його класним", зазначають Патріоти України.
"Я в последнее время всерьез рассматриваю для себя возможность баллотироваться и побороться с нынешним городским головой Киева (Віталієм Кличком – Ред.) за этот высокий пост. Потому что то, что происходит с Киевом, мне как жителю Украины не нравится. Моя столица должна быть другой. Более чистой, ухоженной и так далее", - заявив одіозний політик.

Політик вважає, що його кандидатуру будуть оцінювати за політичними поглядами, висловлювань, результатами попередньої роботи, як і раніше оточенню.
«Умные люди будут смотреть по делам. У меня есть опыт, который говорит за меня. Мне не нужно рассказывать, что я сделаю. Можно просто поехать и посмотреть, что я уже сделал. Киевом нужно управлять из двух кресел, поэтому тут мне все понятно», — додав Добкін, пообіцявши, що зробить столицю «такой же классной, как до прихода Кличко».
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....