"Нічого не працює, води немає, їжу готують на багаттях": Казанський розповів про "покращення" на окупованому Донбасі

Життя людей у квазіутвореннях на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей наразі більше схоже на виживання, аніж на покращення на "звільненій" території. Про це розказав український журналіст, політичний оглядач і блогер з Донецька Денис Казанський, передають Патріоти України.

За його словами, зараз на окупованій ще у 2014 році території Донбасу абсолютно нелюдські умови. Там не працює навіть критична інфраструктура. У багатьох містах фактично відсутнє водопостачання. Інші комунальні послуги надаються неякісно або не надаються взагалі.

Зрозуміло, що за таких обставин у тих містах та селах майже нічого не працює, а економіка – занедбана. Ба більше, величезна кількість людей виїхала, рятуючись від війни та мобілізації, тож навіть якщо і є якась можливість працювати чи потреба в робітниках, для цього просто немає людей.

Такою є ситуація у містах, які ще якось збереглися. Натомість у зруйнованих населених пунктах зовсім нічого немає, окрім руїн. Люди вимушені жити у дворах та готувати їжу на багаттях.

Дехто досі не розуміє, що росія зіпсувала їм життя

Журналіст вважає, що багато місцевих вже розуміють, що якби у 2014 році ці території залишилися під контролем України, їм не довелося б переживати таке жахіття. Звісно, про всіх такого сказати не можна.

Дехто не розуміє жодного причинно-наслідкового зв'язку, вони, як сказав Казанський, невиліковні. Хтось по-справжньому зрозумів, а хтось – зрозумів, але відмовляється це визнавати, адже це означає визнати власну помилку та відповідальність за те, що така ситуація склалася.

Джерело: 24 канал

Винна... Велика Британія? В ЄС назвали несподівану версію, чому Путін зважився на вторгнення в Україну

вівторок, 31 січень 2023, 19:40

Росія, можливо, не вторгалася в Україну, якби не вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу. Таку несподівану думку висловив бельгійський депутат Європарламенту Гі Вергофстадт. За його словами, "об'єднана Європа, безумовно, у питаннях оборони, мала б в...

Немиті росіяни: Серед окупантів у Донецьку ширяться особливо небезпечні інфекції

вівторок, 31 січень 2023, 19:29

У тимчасово окупованому Донецьку серед російських загарбників значно зросла кількість захворювань на особливо небезпечні інфекції. Ситуація може бути пов'язана з порушенням санітарних норм, повідомляють Патріоти України. "У Донецьку серед військовослу...