"Нічого не працює, води немає, їжу готують на багаттях": Казанський розповів про "покращення" на окупованому Донбасі

Життя людей у квазіутвореннях на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей наразі більше схоже на виживання, аніж на покращення на "звільненій" території. Про це розказав український журналіст, політичний оглядач і блогер з Донецька Денис Казанський, передають Патріоти України.

За його словами, зараз на окупованій ще у 2014 році території Донбасу абсолютно нелюдські умови. Там не працює навіть критична інфраструктура. У багатьох містах фактично відсутнє водопостачання. Інші комунальні послуги надаються неякісно або не надаються взагалі.

Зрозуміло, що за таких обставин у тих містах та селах майже нічого не працює, а економіка – занедбана. Ба більше, величезна кількість людей виїхала, рятуючись від війни та мобілізації, тож навіть якщо і є якась можливість працювати чи потреба в робітниках, для цього просто немає людей.

Такою є ситуація у містах, які ще якось збереглися. Натомість у зруйнованих населених пунктах зовсім нічого немає, окрім руїн. Люди вимушені жити у дворах та готувати їжу на багаттях.

Дехто досі не розуміє, що росія зіпсувала їм життя

Журналіст вважає, що багато місцевих вже розуміють, що якби у 2014 році ці території залишилися під контролем України, їм не довелося б переживати таке жахіття. Звісно, про всіх такого сказати не можна.

Дехто не розуміє жодного причинно-наслідкового зв'язку, вони, як сказав Казанський, невиліковні. Хтось по-справжньому зрозумів, а хтось – зрозумів, але відмовляється це визнавати, адже це означає визнати власну помилку та відповідальність за те, що така ситуація склалася.

Джерело: 24 канал

В Україні ліквідували окупанта із Мурманська, який "пропагував" тверезий спосіб життя, але сам любив випити

вівторок, 9 серпень 2022, 14:27

На війні в Україні знайшов свою смерть ще один контрактник російської армії - Євген Бердников. На батьківщині окупант був активістом, який нібито пропагував тверезий спосіб життя, хоч сам любив випити. Про це повідомив у Facebook засновник міжнародної ...

Наступ росіян на півдні України тактично вигідний для ЗСУ: Ізраїльський офіцер вказав на нюанси

вівторок, 9 серпень 2022, 14:25

Ізраїльський військовий Віктор Верцнер назвав фактор, який спричинить знищення рашистів на Херсонщині. Його цитує "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ситуація на фронтах виглядає більше, як боротьба за ініціативу. На мою думку, на цьому етапі...