"Нічого не знаю": Зеленський заперечив наявність у нового голови Одеської ОДА зв’язків із сепаратистами (відео)

Президент зазначив, що нового голову Одеської ОДА призначить наступного тижня.

Володимир Зеленський. Фото: сайт президента України.

Президент України Володимир Зеленський заперечив зв’язок нового очільника Одеської облдержадміністрації Андрія Андрейчикова із місцевими сепаратистами. Відповідний відеозапис зі словами Зеленського щодо Андрейчикова опублікував журналіст Богдан Осінський, передають Патріоти України.

Зеленський зазначив, що нового голову Одеської ОДА призначить наступного тижня. На питання журналіста про можливі зв’язки Андрейчикова з головою партії Родіна, втікачем-сепаратистом Ігорем Марковим, Зеленський відповів, що нічого не знає.

«Немає ніяких зв’язків. Дайте мені докази. Не знаю про це нічого», — сказав президент. Андрій Андрейчиков — бізнесмен, директор ТОВ Балкер, що займається демонтажем машин та устаткування. Він також має частку у підприємстві Інтертелех, що пов’язане з оптовою торгівлею. Цю компанію пов’язують з одеськими сепаратистами Марковим та Сергієм Кушніром.

Над пасткою ще треба попрацювати: Український дипломат розповів, чим закінчиться кримська авантюра для Кремля

субота, 24 серпень 2019, 18:46

Україні варто припинити покладатися виключно на дії союзників і зайнятися нарощуванням власного потенціалу. Повернути Україні анексувати Крим було б простіше, якби на Заході всерйоз відстежували випадки порушення закритого режиму портів і аеропортів на...

У День незалежності під офісом Зеленського мітингували проти капітуляції перед державою-агресором

субота, 24 серпень 2019, 17:29

Понад сотня людей біля будівлі Офісу президента провели акцію "Ні - капітуляції". Переважна більшість учасників заходу прийшла на акцію в святкових вишиванках або військових одностроях, зазначають Патріоти України. Люди тримали в руках державні прапори...