Нічого сказати? Путін відклав пряму лінію з росіянами через контрнаступ ЗСУ

Путін відклав пряму лінію з росіянами через контрнаступ ЗСУ

Російський диктатор Володимир Путін відклав пряму лінію з громадянами через контрнаступ України, який "вже розпочався та набирає обертів", передають Патріоти України.

Як повідомляє The Moscow Times, спочатку пряму лінію збиралися провести цього літа, але "кілька тижнів тому" стало зрозуміло, що доведеться переносити подію.

"Зараз попередньо планується провести її (пряму лінію - УНІАН) у листопаді-грудні", - розповів співрозмовник з Кремля.

За його словами, вибір такого часу безпосередньо пов'язаний із ситуацією на фронті - краще дочекатися визначеності зі ситуацією на полі бою.

За словами співрозмовника, у Кремлі хочуть організувати пряму лінію до того, як розпочнеться офіційна кампанія Путіна щодо переобрання на пост президента. Президентські вибори мають бути офіційно призначені у грудні цього року, а відбудуться вони 17 березня 2024 року. Кремль готує перепризначення Путіна на черговий шестирічний термін. За словами джерел, ключовою агітаційною лінією в кампанії Путіна буде принцип "було-стало-буде". Для цього на ВДНГ з 4 листопада 2023 року по 24 квітня 2024 року пройде міжнародна виставка-форум "Росія".

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...