Нічого свого... Росія краде військові технології Заходу: Сунгуровський нагадав фразу Путіна про "цап-царап"

Країна-агресор Росія, незважаючи на економічні санкції Заходу, має можливість модернізувати власне озброєння. Здебільшого це відбувається через копіювання зразків західної зброї.

Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю OBOZ.UA висловив директор військових програм Центру Разумкова, військовий експерт Микола Сунгуровський. "Те, що Росія здатна модернізувати свої озброєння, зокрема, ракети, є наслідком того, що ця країна, незважаючи на численні санкції, не є повністю ізольованою від постачання потрібних їй компонентів", – зауважив він.

Експерт заявив, що скептично ставиться до власних розробок російського ВПК. "В більшості випадків вони скопійовані з західних зразків", – запевнив він.

В цьому контексті Сунгуровський нагадав фразу, сказану Путіним 2019 року: "Ми почекаємо, поки американці витратять гроші на нові технології, а потім – цап-царап". "Саме на базі таких "цап-царапних" технологій і відбувається розвиток російської техніки", – зазначає експерт.

Він додав, що через колосальні обсяги знищених об’єктів енергетичної інфраструктури український вітчизняний оборонно-промисловий комплекс перебуває в важкому становищі, адже він критично залежний від електрики. Водночас експерт переконаний, що є інші варіанти налагодження масового виробництва сучасного озброєння України, зокрема на підприємствах, розташованих за кордоном.

Союзники України готують свої ресурси до можливості ще 10 років війни. Зеленський вперше висловився, чи планує проводити перевибори голови держави, якщо теперішній стан справ затягнеться

понеділок, 22 липень 2024, 0:30

Якщо війна в Україні затягнеться, треба буде шукати інструмент для проведення президентських виборів. Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю для ВВС, зазначають Патріоти України. Глава держави відповів на запитання журналіста, чи перебуватиме на...

Московським бісам не указ: Папа Римський закликав до олімпійського перемир'я

неділя, 21 липень 2024, 23:56

Олімпіада-2024 пройде у Франції з 26 липня по 11 серпня. Папа Римський закликав до припинення воєн під час Олімпійських ігор . Під час недільної молитви у Ватикані Папа Римський Франциск закликав до перемир’я під час Олімпіади-2024 у Парижі. Про це по...