Нічого свого: У Москві прикрасили площу "ДНР" шрифтом, вкраденим у київських дизайнерів (фото)

Днями в Москві з'явилася площа так званої "Донецької народної республіки", розташована вона біля посольства США. Поки триває ремонт площі, її затягли банерами з пропагандистськими гаслами, проте з'ясувалося, що шрифт на них було вкрадено у дизайнерів із Києва, які самі й заявили про його неправомірне використання, передають Патріоти України.

Автори використаного в Москві шрифту KTF Jermilov — це українські дизайнери Олесь Гергун та Євген Анфалов. Олесь Гергун прокоментував те, що сталося, заявивши, що їхній KTF Jermilov використовується для "тупої пропаганди без моральних і юридичних прав на це".

Саме цей шрифт використовується на банерах на підтримку України у всьому світі, про що дизайнери з гордістю заявляли.


А тепер він зненацька з'явився там, де автори його не очікували побачити — у Москві.

Нагадаємо, відкриття нової площі у Москві пройшло з великою помпою. На відкритті таблички навіть був присутній віцеспікер Держдуми РФ Петро Толстой, який заявив, що дуже радий новій назві.

"Я на цій вулиці народився, ось у цьому будинку виріс і дуже добре знаю і цю площу, і ці краї. Я дуже радий тому, що зараз вона носитиме ось таку назву", — сказав депутат.

Він також заявив, що незабаром у російській столиці з'явиться і площа так званої ЛНР. Тільки де, поки що невідомо. Найближчим часом московська влада розгляне можливість перейменування місця перед Посольством ФРН.

Раніше це місце не називалося. На честь окупованої території України назвали безіменну територію, що йде від Великого Дев'ятинського провулка до Малого Конюшківського провулку вздовж Конюшківської вулиці у Пресненському районі Центрального адміністративного округу Москви.

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...