Нічого свого: У Москві прикрасили площу "ДНР" шрифтом, вкраденим у київських дизайнерів (фото)

Днями в Москві з'явилася площа так званої "Донецької народної республіки", розташована вона біля посольства США. Поки триває ремонт площі, її затягли банерами з пропагандистськими гаслами, проте з'ясувалося, що шрифт на них було вкрадено у дизайнерів із Києва, які самі й заявили про його неправомірне використання, передають Патріоти України.

Автори використаного в Москві шрифту KTF Jermilov — це українські дизайнери Олесь Гергун та Євген Анфалов. Олесь Гергун прокоментував те, що сталося, заявивши, що їхній KTF Jermilov використовується для "тупої пропаганди без моральних і юридичних прав на це".

Саме цей шрифт використовується на банерах на підтримку України у всьому світі, про що дизайнери з гордістю заявляли.


А тепер він зненацька з'явився там, де автори його не очікували побачити — у Москві.

Нагадаємо, відкриття нової площі у Москві пройшло з великою помпою. На відкритті таблички навіть був присутній віцеспікер Держдуми РФ Петро Толстой, який заявив, що дуже радий новій назві.

"Я на цій вулиці народився, ось у цьому будинку виріс і дуже добре знаю і цю площу, і ці краї. Я дуже радий тому, що зараз вона носитиме ось таку назву", — сказав депутат.

Він також заявив, що незабаром у російській столиці з'явиться і площа так званої ЛНР. Тільки де, поки що невідомо. Найближчим часом московська влада розгляне можливість перейменування місця перед Посольством ФРН.

Раніше це місце не називалося. На честь окупованої території України назвали безіменну територію, що йде від Великого Дев'ятинського провулка до Малого Конюшківського провулку вздовж Конюшківської вулиці у Пресненському районі Центрального адміністративного округу Москви.

Форинт впав до рекордно низького рівня: Орбан просить допомоги в ЄС через проблеми в економіці

вівторок, 28 червень 2022, 0:52

Економіка Угорщини сповільниться в другій половині року через швидке зростання відсоткових ставок і стрімку інфляцію, передають Патріоти України. Угорський форинт упав до рекордно низького рівня по відношенню до євро. Через це прем'єр-міністру Віктору...

"Здобули важливе позитивне рішення": Кулеба розповів про успіх України в трибуналі ООН у справі захоплення кораблів ВМСУ у Керченській протоці

вівторок, 28 червень 2022, 0:41

Міжнародний трибунал ООН з морського права підтримав позицію України в справі про захоплення Росією українських моряків і кораблів у Керченській протоці у 2018 році. Про це повідомив голова МЗС Дмитро Кулеба у Twitter у понеділок, 27 червня, передають...