Ніяк не заспокоїться: Принижена в ПАРЄ Скабєєва розповіла про "помсту"

Опальна пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва заявила, що українського журналіста Сергія Сидоренка нібито покарали в ПАРЄ за січневий конфлікт. Про це росіянка написала в своєму Telegram-каналі, додавши: "Добро все-таки перемагає зло", повідомляють Патріоти України.

Скабєєва стверджує, що Сидоренко "бешкетував, штовхався, грубіянив і заважав працювати" російським пропагандистам, а також нібито заявив: "Ну штовхнув я Скабєєву, ну і що, – зробив це абсолютно свідомо, вибачатися не буду".

Журналістка також написала, що за українця нібито заступився позафракційний депутат Борислав Береза, якого назвала "подільником" колишнього лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша. "Береза сказав: "Не бійся, нічого тобі за це не буде", – стверджує пропагандистка.

Біженці та зниклі без вісті: Як склалася доля харківських гауляйтерів (фото, відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 20:59

Від початку війни десятки чиновників та поліцейських Харківщини перейшли на бік Росії в окупованих містах. Ще дехто приїхав разом з окупаційною армією, аби використати шанс та зробити "кар'єру", що за інших обставин була б неможливою, зазначають Патріо...

У Конгресі досягли попередньої домовленості: США виділять на допомогу Україні 12 мільярдів доларів - Reuters

понеділок, 26 вересень 2022, 20:44

США виділять на допомогу Україні 12 мільярдів доларів. Учасники переговорів щодо законопроекту про тимчасові витрати в американському Конгресі погодилися включити цю суму у відповідь на запит адміністрації Байдена. Про це з посиланням на джерело повідо...