"Ніяка це не догода Росії": "Слуга народу" Качура пояснює, чому постанова про вибори в ОРДЛО з визначенням російської агресії краще

Згадка про статус РФ в українському законодавстві як держави-агресора, в свій час проголосований попереднім скликанням Верховної Ради, слуга Зеленського називає невиваженими емоціями і політичними гаслами

Нардеп від партії “Слуга народу” Олександр Качура на своїй сторінці в Facebook пояснив, чому із закону про вибори в ОРДЛО збираються прибрати слова про російську агресію, зазначають Патріоти України .

Спочатку пан Качура заявив, що ряд блогерів і ЗМІ спотворили суть змін у постанові про вибори. Серед провокаційних заяв ключовим було звинувачення в тому, що ці зміни будуть подані на догоду Росії і їх метою є проведення виборів на непідконтрольних територіях.

У пункті 4 постанови спочатку говорилося про збройну агресію Росії проти України і незаконні збройні формування і російських найманців на Донбасі. У зміненому вигляді цей пункт значно скоротився – з 22 рядків у ньому залишили всього 8, Росія при цьому не згадується.

Качура написав, що так "текст виглядає більш сухим і юридично виваженим". Нардеп упевнений, що в постанові Ради "не повинно бути місця для емоцій і політичних гасел", а порядок виходу із ситуації на Донбасі повинен відповідати нормативам ООН і ОБСЄ. При цьому, мабуть треба так розуміти, "слуга" передумову виведення окупаційних військ також вважає невиваженими емоціями і політичними гаслами. А те що ОБСЄ і ООН погодяться на умови Москви, якщо на них погодиться правлячий режим у Києві, витримають будь-які стандарти цих організацій.

Качура підкреслив, що зміни до постанови були подані 28 липня, задовго до початку тиску на українську делегацію в ТКГ і вимог про внесення змін.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...