Ніякого перехоплювача Bayraktar TB2 не виходит: РФ похизувалась випробуванням морально застарілого БПЛА "Охотник"

Злітна маса дрона С-70 "Охотник" сягає 25 тонн, заявлене бойове навантаження - до 2,8 тонн

Спочатку Кремль планував, що "Охотник" стане перехоплювачем Bayraktar TB2. Але тепер концепція змінилась, і "Охотник" стане морально застарілим безпілотним бомбардувальником, зазначають Патріоти України.

Конструктори безпілотного літального апарату "Охотник" провели чергове випробування свого дітища. На цей раз "Охотник" відпрацьовував вільне бомбометання некерованими 500-кілограмовими бомбами, підвішеними у внутрішній відсік дрона.

Кремль стверджує, що такі випробування пройшли успішно, пише російський портал "Новости ВПК".

Кремль заявляє, що недавно С-70 "Охотник" пройшов тестовий політ у парі з бомбардувальником Ту-95МС

Коли саме відбулось таке випробування – невідомо. Також відсутні дані, скільки саме 500-кілограмових бомб ніс у польоті БПЛА "Охотник" - одну чи декілька.

Але при цьому Кремль вирішив заявити, що прицільно-навігаційне обладнання "Охотника" дозволяє застосовувати некеровані боєприпаси із точністю, "близької до високоточних авіаційних засобів ураження".

І що при цьому – "Охотник" здатен уражати наземні стаціонарні й рухомі цілі, перебуваючи в автономному режимі та отримуючи зовнішнє цілевказання під час польоту.

Військові РФ мають нестачу керованого авіаційного озброєння. Тому носіями некерованих бомб виступають навіть важкі літаки Ту-22М3, що розроблялись як ракетоносії. Схоже, в Кремлі вирішили змінити концепцію використання комплексу "Охотник".

За початковою концепцією, С-70 "Охотник" мав діяти як ведений у парі із винищувачем Су-57. При цьому в набір озброєння "Охотника" мали входити тільки ракети "повітря-повітря" - Р-73, Р-74М, К-74М2, Р-77, К-77М

TB2. 3 грудня 2020 року С-70 навіть виконав тестовий політ із імітаторами ракет класу "повітря-повітря", на яких була встановлена тільки апаратура наведення. Тести на практичне застосування озброєння із БПЛА "Охотник" ще не проводились.

Але тепер росіяни взяли курс на те, щоб перетворити комплекс "Охотник" на безпілотний бомбардувальник із морально застарілим набором озброєння.

В серпні 2020 року РФ заявила, що має цілий набір прототипів керованих авіабомб для озброєння своїх перспективних ударних дронів

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...

Українські зброярі представили мультикаліберну платформу "КалашНаш" (фото)

неділя, 24 січень 2021, 0:32

Українське підприємство Завод «Маяк» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш». Про це повідомляє пресцентр Заводу «Маяк», інформують Патріоти України. «З метою переходу експлуатантів платформи АК на використання провідних світових патронів, роз...