
У Росії вважають, що перспектива саміту у нормандському форматі проясниться після підтвердження СММ ОБСЄ розведення сил в Петровському і Золотому. Там бачать "деякі зрушення" у процесі врегулювання ситуації на Донбасі. Про це сказав представник Росії при ОБСЄ Олександр Лукашевич, повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу російського МЗС.
Він заявив, що тепер "м’яч" на боці Києва, оскільки Україна "має здійснити імплементацію" формули Штайнмаєра в законодавство. "Разом з тим важливо розуміти, що узгодженням її (формули – ред.) тексту у контактній групі (ТГК – ред.) не вичерпуються всі необхідні поправки, пов'язані з наданням Донбасу особливого статусу на постійній основі", – стверджує він.
Він додав, що перспектива проведення саміту нормандської четвірки "стане зрозумілою після підтвердження СММ розведення сил і засобів в Петровському і Золотому". "Виконання цих доручень (розведення та підписання формули Штайнмаєра – ред.) якраз і відкриває шлях для нового саміту "нормандської четвірки". В іншому випадку зустріч заради зустрічі навряд чи буде затребувана", – сказав Лукашевич. Російський дипломат також заявив, що "в нинішніх умовах не може бути ніякого "плану Б".
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...