
У Росії вважають, що перспектива саміту у нормандському форматі проясниться після підтвердження СММ ОБСЄ розведення сил в Петровському і Золотому. Там бачать "деякі зрушення" у процесі врегулювання ситуації на Донбасі. Про це сказав представник Росії при ОБСЄ Олександр Лукашевич, повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу російського МЗС.
Він заявив, що тепер "м’яч" на боці Києва, оскільки Україна "має здійснити імплементацію" формули Штайнмаєра в законодавство. "Разом з тим важливо розуміти, що узгодженням її (формули – ред.) тексту у контактній групі (ТГК – ред.) не вичерпуються всі необхідні поправки, пов'язані з наданням Донбасу особливого статусу на постійній основі", – стверджує він.
Він додав, що перспектива проведення саміту нормандської четвірки "стане зрозумілою після підтвердження СММ розведення сил і засобів в Петровському і Золотому". "Виконання цих доручень (розведення та підписання формули Штайнмаєра – ред.) якраз і відкриває шлях для нового саміту "нормандської четвірки". В іншому випадку зустріч заради зустрічі навряд чи буде затребувана", – сказав Лукашевич. Російський дипломат також заявив, що "в нинішніх умовах не може бути ніякого "плану Б".
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...