Ніякого смислового навантаження немає: Кадиров розповів, чому вживає "дон" під час розмови (відео)

Президент Чеченської республіки у складі РФ Рамзан Кадиров пояснив, з якою метою він постійно використовує під час спілкування слово “дон”. Відео з поясненням опублікував представник кремлівського пулу Дмитро Смирнов у своєму Telegram-каналі, виставивши Кадирова посміховиськом, передають Патріоти України.

У коментарі російським пропагандистам ставленик Москви у Чечні зізнався, що реального значення у цього слова з трьох букв немає. “Ви знаєте, що таке "коротше", ось те ж саме “дон” - для зв'язки слів", - пояснив Кадиров.

Він також сказав, що “дон” є скороченням від словосполучення “дуй хьунан”, яке в чеченській мові не має сенсу і є аналогом для “ну” чи “коротше”. Цим Кадиров, начебто, підкреслює, що він чеченець.

Попри заяви Пригожина: Гіркін поскаржився на великі втрати росіян у "м'ясних штурмах"

субота, 3 червень 2023, 7:30

Російський терорист Гіркін у черговий раз розкритикував російське командування за невдачі на фронті. Зокрема, він занепокоєний тим, що армія РФ знекровлена великими втратами через провальні "м'ясні штурми" і має низький бойовий дух. Про це колишній так...

США пустили у хід "важку артилерію": ЗМІ розкрили деякі деталі таємного візиту директора ЦРУ до Пекіну

субота, 3 червень 2023, 7:12

Директор ЦРУ Вільям Бернс у травні відвідав Китай для переговорів, аби підтримати зусилля Вашингтона, спрямовані на посиленні зв’язків з Пекіном. Про це з посиланням на двох співрозмовників в уряді США повідомляє Reuters. «Минулого місяця Бернс відвіда...