Ніякого смислового навантаження немає: Кадиров розповів, чому вживає "дон" під час розмови (відео)

Президент Чеченської республіки у складі РФ Рамзан Кадиров пояснив, з якою метою він постійно використовує під час спілкування слово “дон”. Відео з поясненням опублікував представник кремлівського пулу Дмитро Смирнов у своєму Telegram-каналі, виставивши Кадирова посміховиськом, передають Патріоти України.

У коментарі російським пропагандистам ставленик Москви у Чечні зізнався, що реального значення у цього слова з трьох букв немає. “Ви знаєте, що таке "коротше", ось те ж саме “дон” - для зв'язки слів", - пояснив Кадиров.

Він також сказав, що “дон” є скороченням від словосполучення “дуй хьунан”, яке в чеченській мові не має сенсу і є аналогом для “ну” чи “коротше”. Цим Кадиров, начебто, підкреслює, що він чеченець.

Посол повідомила, як швидко США передадуть допомогу Україні після голосування в Конгресі

субота, 20 квітень 2024, 12:22

США за короткий період можуть перейти до постачання Україні озброєнь після ухвалення відповідного закону в Конгресі. Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України. «Від моменту підпи...

"Скажу вам, локально, що бачу": Військовий прокоментував заяви про контрнаступ ЗСУ у 2025 році

субота, 20 квітень 2024, 11:30

Військовослужбовець Євген Ієвлєв, який зараз перебуває на Горлівському напрямку, закликає до стриманості у заявах про можливий контрнаступ Збройних сил України 2025 року. Про це він сказав в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Я вважаю, що...