Ніякої тиші, попри заяви ворога: У Маріуполі тривають вуличні бої біля "Азовсталі"

У Маріуполі тривають вуличні бої біля заводу "Азовсталь". Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі.

"Повітряні атаки на "Азовсталь" не стихають. Ніякої тиші, але намагання штурму раз за разом. Попри заяви. Єдине - з публічного інформаційного поля різко зникли публікації боїв. Окупанти намагаються пояснити собі, чому Путін майже погодився на евакуацію, одночасно, не приховуючи подальших планів щодо "Азовсталі" і наших захисників", - зазначив він.

"При тому знову тривають вуличні бої в секторі від заводоуправління "Азовсталі" до вул. Українського Козацтва (парк Веселка)", - написав Андрющенко.

За його даними, від учора російські окупанти заборонили в’їзд в місто навіть з боку окупованого Новоазовська. "Окрім того, обмежено пересування всередині міста. Потрапити в Маріуполь без посвідчення про проходження фільтрації для громадян України неможливо", - зазначив Андрющенко.

Водночас, за його словами, для громадян Росії та бойовиків з "ДНР" видають дозвіл на в’їзд без фільтрації на 3 дні. "Саме посвідчення про проходження фільтрації для всіх інших діє лише 7 днів. Окрім того, окупанти анонсували окремий папір – дозвіл на перебування на вулиці. Місто дедалі перетворюють на реально гетто. Ставлення з боку окупантів до маріупольців, як до рабів, не зважаючи на проукраїнські або проросійські погляди мешканців. Деякі поступки роблять літнім людям та дітям, всі інші - в однаковому стані постійного психологічного тиску", - наголосив він.

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...