Ніякої зради: "На Донбасі працюють всі контрснайперські групи армії", - головнокомандувач ЗСУ

При цьому генерал визнає наявність проблем з оснащенням українських снайперів

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний розповів, що на Донбасі працюють контрснайперські групи. Про це генерал заявив у “Радіо Свобода”, зазначають Патріоти України.

Залужний підкреслив, що наразі на Донбасі на передньому краї задіяні всі контрснайперські групи, які є в українській армії.

При цьому деякі контрснайперські радари західного виробництва не влаштовують українських військових.

У той же час, за словами Залужного, масово оптичні і радарні комплекси контрснайперської боротьби зараз українськими військовими не використовуються. Однак для цього застосовуються всі снайпери, всі гвинтівки, всі камери нічного бачення і всі тепловізори.

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...