
Під час переговорів "нормандської четвірки" в Парижі 9 грудня жоден документ не був підписаний Україною. Те ж стосується і підсумкового комюніке. Про це в інтерв'ю повідомив представник України в політичній підгрупі ТКГ у Мінську Олексій Резніков, передають Патріоти України.
"Комюніке - це засвідчення того, про що говорили і, начебто, домовилися, але підписи ніхто ні на якому документі не ставить. Ні, точно нічого не було підписано", - зазначив Резніков.
Він також окреслив, що Україна не підписувала і заздалегідь не погоджувала додаткові угоди, комюніке чи інші міжнародні документи з Росією або з іншими країнами-учасницями саміту. "Ні, мені про це нічого не відомо. Ніхто жодного додаткового комюніке не підписував. Підписів ніхто не ставив на жодному документі", - акцентував Резніков.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: