Ніяких "приєднань" та "визнань" не планується: Кремль готує для ОРДЛО велике "переселення народів"

Фактично це означає, що Кремль не визнає свої анклави "ДНР" і "ЛНР" самостійними одиницями, а також продовжить максимально "вимивати" працездатне населення.

Українцям на Донбасі можуть запропонувати участь у програмі, яка пропонує пільги, грошову допомогу і роботу в російських регіонах. МВС РФ пропонує включити жителів ОРДЛО в російську програму переселення. Про це повідомляє "РИА Новости" в понеділок, 13 вересня, передають Патріоти України.

Відомство готує указ, яким пропонує внести зміни для надання жителям окремих районів Донецької та Луганської областей України права подавати заяви на участь у державній програмі й отримувати посвідчення учасника державної програми на території Росії.
Програма пропонує пільги, грошову допомогу, роботу і в деяких випадках житло охочим переселитися в регіони, які є пріоритетними для уряду Росії. Раніше в МінТОТ прокоментували паспортизацію Донбасу - Україна не має наміру визнавати російські паспорти українських громадян на Донбасі. У Кабміні таких осіб назвали "заручниками".

Привів до влади монстра? І що далі? - Разумков розповів чи є загрози настання диктатури Зеленського

середа, 20 жовтень 2021, 20:05

Влада намагається знівелювати Верховну Раду і прибрати її з політичної карти в Україні, адже на думку влади парламент є інституцією для прийняття законів, а не для дискусій. Про це в інтерв’ю виданню “Цензор.нет” заявив народний депутат, колишній голо...

"Діяв в інтересах Росії": Суд заочно заарештував експрем'єра Азарова у справі Харківських угод

середа, 20 жовтень 2021, 19:45

Печерський районний суд 20 жовтня ухвалив рішення про заочний арешт колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова у справі Харківських угод. Його підозрюють у держзраді за попередньою змовою групою осіб. Про це повідомили у пресслужбі Державного б...