Ніяких велосипедів: Кортеж президента Зеленського щодня збільшується (відео)

Попри всі очікування українців, що новообраний президен буде їздити велосипедом, як персонаж "Слуги народу" Василь Голобородько, - цього не сталось.

Зеленський на велосипеді на роботу не їздить. Фото: скріншот з відео.

Сьогодні, 22 травня, кортеж президента України Володимира Зеленського, у якому новообраний глава держави їхав до Адміністрації президента, збільшився з п'яти до шести автомобілів, повідомляють Патріоти України.

"Попри всі очікування українців, що новообраний президент Володимир Зеленський буде їздити велосипедом, як і його прототип із кінофільму "Слуга народу" Василь Голобородько, - цього не сталось. Сьогодні Володимир Зеленський до адміністрації президента вже вдруге поїхав у супроводі величезного кортежу. Якщо вчора журналісти зафіксували, що в кортежі було 5 автівок, сьогодні ми нарахували, що кортеж збільшився до 6 автівок.

А замикав цю колону із мерседесів та фольцвагенів з тонованими вікнами величезний автобус з написом "Поліція". В цьому автобусі також були тоновані вікна. Але крізь відкриту кватирку ми побачили, що автобус вщент набитий правоохоронцями. Тобто незважаючи на те, що всі українці очікували велосипедних прогонів від президента, ми цього не побачили", - розповіла Шилкіна.

Джерело: Прямий

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

четвер, 28 травень 2020, 6:08

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни. Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі...