"Ніяких вже квазіреспублік": Радник мера Маріуполя розповів, коли РФ планує юридичну анексію окупованих територій

Росія планує провести повну юридичну анексію окупованих територій до 1 вересня. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

За його словами, декілька важливих речей вказують на прискорення процесу анексії Донецької області, зокрема, Маріуполя, та інших регіонів Росією. Андрющенко акцентує, що Росія вже називає окуповані території своїми областями.

"Вчора міністр пропаганди молоді освіти росії у формі заяви розповів, як проводимуть освітній процес в школах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областях… Росії. Ніяких квазіреспублік і сателітів. Ніхто вже не ховається", - зауважив він.

Радник мера також зауважує, що росіяни переводять роботу системи освіти та банків, законодавство на російський лад. "Банківська система в Маріуполі будується одразу під російський банк. Всі карточки будуть, але вже російські. Ніяких ігор в банк "днр". В Донецьку експерти за експертами по всіх напрямках адаптують все під російське законодавство. Швидко і жорстко. Саме тому й ротація на росіян", - додає він.

Андрющенко вважає, що все це сигналізує про те, що Росія має "план юридичної анексії окупованих територій вже до 1 вересня".

Живі ховалися під тілами тих, хто замерз: У Гостомелі окупанти мучили в холодильниках десятки людей (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 14:00

У Гостомелі на Київщині окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих. Про це у Facebook повідомила поліція Київської області, передають Патріоти України. . "Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аероп...

Ватажки "ДНР" "намалювали" іноземних спостерігачів на "референдумі" заднім числом (документи)

вівторок, 4 жовтень 2022, 13:51

Служба безпеки України перехопила чергові російські документи, які регламентували проведення Росією фейкового референдуму на території так званої "ДНР". Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України. У ході оперативної роботи виявлено з...