"Ніяких вже квазіреспублік": Радник мера Маріуполя розповів, коли РФ планує юридичну анексію окупованих територій

Росія планує провести повну юридичну анексію окупованих територій до 1 вересня. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

За його словами, декілька важливих речей вказують на прискорення процесу анексії Донецької області, зокрема, Маріуполя, та інших регіонів Росією. Андрющенко акцентує, що Росія вже називає окуповані території своїми областями.

"Вчора міністр пропаганди молоді освіти росії у формі заяви розповів, як проводимуть освітній процес в школах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областях… Росії. Ніяких квазіреспублік і сателітів. Ніхто вже не ховається", - зауважив він.

Радник мера також зауважує, що росіяни переводять роботу системи освіти та банків, законодавство на російський лад. "Банківська система в Маріуполі будується одразу під російський банк. Всі карточки будуть, але вже російські. Ніяких ігор в банк "днр". В Донецьку експерти за експертами по всіх напрямках адаптують все під російське законодавство. Швидко і жорстко. Саме тому й ротація на росіян", - додає він.

Андрющенко вважає, що все це сигналізує про те, що Росія має "план юридичної анексії окупованих територій вже до 1 вересня".

"Сидять у лікаря і роблять собі нові зуби": У Німеччині розгорівся скандал через слова Мерца щодо біженців

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:45

У Німеччині розгорівся скандал через зневажливі заяви лідера опозиційної партії "Християнсько-демократичний союз" Фрідріха Мерца. Він сказав, що 300 тисяч осіб, яким нібито відмовили у притулку, продовжують залишатися в країні і користуватися соціальни...

Угорщина заявила, що Україна "не отримає і копійки" з бюджету ЄС, доки не виконають їхню вимогу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:30

Глава адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Сергій Гуйяш заявив, що Україна не отримає жодної копійки грошей з бюджету ЄС, доки повне фінансування не отримає сама Угорщина. Справа в тому, що для фінансової допомоги Україні потрібна згода всіх країн-Є...