"Ніх*я нема в Росії": Окупант поскаржився батькові на погане забезпечення армії РФ. Перехоплення

Підрозділи окупантів, які воюють на передових позиціях, гостро відчувають брак озброєння та військової техніки, оскільки належне забезпечення відсутнє. Російські загарбники також скаржаться на недбале ставлення командування до "двохсотих"та поранених, передають Патріоти України.

Військова розвідка України перехопила телефонну розмову окупанта з батьком, в якій вони обговорюють проблеми російської армії. Відповідний аудіозапис оприлюднили на youtubе-каналі ГУР.

З телефонної розмови можна зрозуміти, що син росіянина воює проти України та перебуває десь на передовій. Батько запитував у нього про ситуацію на фронті й забезпечення загарбників.

Росіянин засмучений, що в його сина немає належної зброї. Він усвідомлює, що в російській армії "тільки все пи*дять та про*рали всю зброю". "Що, ні танків, ні БМ нічого немає? А де це все, бл*? Пропили, нах*й, так? Бо показують, танки там Т-90. А то, бл*ть, там хваляться нах*й постійно. Там якийсь "сонцепьок", Китай там допомагає, свої ці передає, бля**. Це половина нашої техніки, мабуть, уже походу у хохлів знаходиться", – говорить росіянин у відповідь на слова сина.

Також батька загарбника обурює, що в Росії так "халатно" ставлять до особового складу: окупанти не ховають власних бійців, залишаючи гнити на українській землі, а поранених кидають напризволяще.

"Не ховають нікого, бля** Ну, вони ж і додому не дзвонять вже тоді виходить. Там же одні кістки залишаться. І що? Тебе ранять чи уб'ють, ти теж залишишся там лежати?", – говорить він.

Також в розмові батько окупанта говорить і про стан всередині Росії. Він бідкається, що нічого немає, крім бахвальства. До росіян починає доходити, що не треба було йти воювати в Україну.

Обережно, ненормативна лексика! 18+

Росія втрачає ще одного лояліста в Європі: Президент Сербії Вучич на фоні потужних протестів оголосив про свою відставку

неділя, 28 червень 2026, 20:19

Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...

Росіяни вдарили по столичному фармзаводу "Дарниця"

неділя, 28 червень 2026, 20:05

Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...