Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України.

Зазначається, що ніхто не хотів опинитися з ним в одному кадрі, і поруч з ним сіла тільки його дружина. У Німеччині Шредера критикують за лобіювання інтересів РФ і роботу в російських держкорпораціях.

Раніше повідомлялося, що, попри палкі дискусії з приводу зв'язків Шредера з Росією, лівоцентристські соціал-демократи Німеччини збираються вшанувати на вечірці в його рідному місті. Як повідомляв керуючий директор відділення СДПН Крістоф Маттерне, Ганноверське відділення СДПН віддасть данину поваги 60-річному членству Шредера в партії. Він додав, що єдиної думки щодо проведення вечірки на рівні міста немає, тому захід організовує район.

До цього стало відомо, що колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер, а також низка інших німецьких політиків, відвідали прийом у російському посольстві в Берліні 9 травня з нагоди Дня Перемоги. Зокрема, в гостях у посольстві РФ був присутній лідер право-популістської партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН) Тіно Хрупалла.

На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 грудня

понеділок, 11 грудень 2023, 7:58

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.12.23 орієнтовно склали:

Зраділа білій "Ладі"? "Ми за вас": Мати ліквідованого окупанта похвалила Путіна, який веде криваву війну проти України

понеділок, 11 грудень 2023, 7:35

Мати ліквідованого в Україні російського окупанта видала хвалебну промову для диктатора Володимира Путіна, який і наказав її сину воювати, передають Патріоти України. Як повідомляють російські пропагандисти, групу родичів "мінуснутих" загарбників покли...