"Ніхто не злиє справи Майдану!": Зеленський несподівано звернувся до прокурорів

Президент України Володимир Зеленський звернувся до співробітників прокуратури, привітавши їх з професійним святом. Відео з його промовою було опубліковано на офіційному Telegram-каналі глави держави, передають Патріоти України.

"Урочиста і святкова атмосфера не повинна заважати нам сьогодні говорити на дуже серйозні теми. Ми повинні визнати, що за ці роки слово прокурор, на жаль, набуло в Україні абсолютно негативного, майже нецензурного значення. У звичайної людини воно асоціюється не з верховенством права або законністю, а з дорогими автомобілями, віллами, яхтами і коштовностями. Стратегічне завдання генпрокурора і його заступників – змінити це раз і назавжди", – сказав Зеленський.

Він висловив упевненість в тому, що ця задача стане реальністю, підкресливши, що процес уже запущений. За словами президента, вперше за час незалежності відбувається не імітація реформ, а дійсно зміни на всіх рівнях прокуратури.

"Незважаючи на те, що з 20 листопада прокуратура позбавлена функцій слідства, ви повинні продовжувати на належному рівні здійснювати процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях інших органів. Перш за все це стосується злочинів, скоєних на Майдані Незалежності. Окремо зауважу, що 3 грудня першим питанням на порядку денному Верховної Ради України будуть дуже важливі зміни в закон про ДБР. Ніхто не дозволить зливати справи Майдану!" – акцентував увагу Зеленський.

Ще одним пріоритетом роботи прокуратури він назвав боротьбу з корупцією і справедливі покарання для тих, хто до неї причетний.

Хіти тижня. "Доблесні вояки" Путіна до проносу бояться "чорної піхоти" України: "Cкажуть зараз йти вперед - підемо і зітремо їх з лиця землі": Морпіхи про бої під Горлівкою, підлості окупантів (відео)

понеділок, 6 грудень 2021, 2:00

В околицях окупованої Горлівки проросійські терористи щодня відкривають вогонь з кулеметів і автоматичних станкових гранатометів. Про це йдеться в сюжеті телеканалу 2+2, зазначають Патріоти України. . Українські морпіхи розповіли, що найбільш акти...

Хіти тижня. То хто чий вирок? Порошенко проаналізував, яких "убивчих" для себе тем уникав його балакучий наступник впродовж багатогодинного пресмарофону

понеділок, 6 грудень 2021, 0:10

На пресконференції президент Володимир Зеленський не відповів на найголовніші запитання, які турбують і українців, і міжнародних партнерів нашої держави. Натомість він звинувачував журналістів та демонстрував свої численні фобії. Про це в ексклюзивному...