Ніхто в ЗСУ не підписав наказ з Банкової: Бутусов назвав причини та наслідки зриву інспекції на Донбасі

Однак, без сумнівів, російські окупанти продовжать спроби продавити президента Зеленського на такого роду поступки.

Зрив інспекції позицій ЗСУ разом із представниками координатора від ОБСЄ в районі н.п. Шуми Донецької області трапився через обстріл українських позицій і відмову наших військових підписувати наказ про допуск росіян. Про це в Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Він зазначив, що "інспекцію" було скасовано через широкий резонанс і критику в суспільстві, а також через можливі акції протесту біля Офісу президента. "Це (зрив інспекції. – Ред.) відбулося завдяки відмові будь-якого командира ЗСУ підписувати письмовий наказ про допуск російських військовослужбовців і забезпечення їхньої безпеки. Тобто під час заходу на позиції 503-го батальйону виник реальний ризик, що російського генерала пристрелять або підірвуть. Командування ООС висунуло абсолютно розумні зустрічні претензії до російських окупантів – вони порушують умови перемир'я і не дають інспектувати свої власні позиції", – зазначив журналіст.

Крім того, "інспекцію" було зірвано через обстріл терористами позицій ЗСУ поблизу Шумів. "Проводити інспекції в такому місці вкрай ризиковано, і нарватися на кулю або на міну можна будь-якої миті. Наслідки загибелі когось із "інспекторів" у такому разі можуть бути непередбачувані", – акцентував Бутусов.

За словами журналіста, тепер усі позиції під Шумами залишаються в руках українських воїнів. "Однак, без сумнівів, російські окупанти продовжать спроби продавити президента Зеленського на такого роду поступки. Росіяни розуміють, що Зеленський на місцевих виборах проводить кампанію, рекламуючи "відсутність загибелі українських воїнів" як своє головне досягнення. Тому загрожуватимуть обстрілами, використовуючи це як інструмент впливу", – сказав він.

Бутусов назвав причини та наслідки зриву інспекції на Донбасі

Бутусов назвав причини та наслідки зриву інспекції на Донбасі


"Мають виправдати хліб, який їдять": У Росії закликали відправити на війну в Україну добровольців-узбеків

четвер, 11 серпень 2022, 7:50

У Пермі представників узбецької діаспори закликали приєднатися до участі у війні проти України щодо захоплення її територій. Підставою для цього лідер громадської організації "Товариство центральної Азії узбеків Пермського краю" Джахонгір Джалолов назв...

Військовий експерт розповів, чи варто побоюватися російської гіперзвукової ракети "Циркон"

четвер, 11 серпень 2022, 7:44

Гіперзвукові ракети моделі "Циркон" у Росії так і не надійшли в масове виробництво. І саме тому погрози російського диктатора Володимира Путіна про взяття їх на озброєння - звичайний трюк пропаганди. Про це розповів відомий військовий експерт Олег Ждан...