
У Данії прийняли рішення, що з 2026 року почнуть призивати жінок до армії, аби збільшити численність своїх збройних сил на тлі зростаючої загрози з боку Російської Федерації. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.
Міністр оборони Данії Троелс Лунд Поульсен повідомив, що уряд досяг згоди з переважною більшістю партій у парламенті, щодо прискорення реформи про призов жінок. З наступного року Данія поширить обовʼязкову службу на жінок. Реформа набере чинності на рік раніше, ніж це планувалось.
На цей час жінки мають право доєднатися до армії добровільно. Чоловіки ж призиваються за системою лотереї, яку розробили з метою компенсувати потенційну нестачу добровольців.
Окрім цього Міноборони Данії повідомило, що планує витратити $1,7 млрд на залучення інвестицій у важку бригаду Данії. Також оголосило про потенційну купівлю двох літаків-заправників у повітрі.
Фінансування надходитиме з урядового Фонду прискорення, про який було оголошено минулого місяця з метою збільшення витрат на оборону через ескалацію загроз безпеці, що виходять від Росії.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...