"Ніколи не думав, що можуть бути такі тупі люди!": Журналіст - після спілкування із полоненими росіянами

Володимир Золкін, блогер, журналіст, координатор проєкту МВС "Шукай своїх" зазначив, що російські військовополонені на 90% з себе представляють сіру масу без мізків, вони не виходять за рамки свого маленького і нікчемного світу. Це він розповів в етері Еспресо, передають Патріоти України.

Координатор проєкту МВС зазначив, що оброблено 30 тисяч запитів, за якими зверталися родичі з Росії у пошуках військових в українському полоні. Сам Володимир поспілкувався з 200 військовополоненими, щоб зрозуміти мотивацію участі бійців армії РФ у війні з Україною.

"Мене найбільше вразило і я, навіть, ніколи не думав, що можуть бути такі тупі люди. Це якщо стисло. Я не думав, що ціла країна може жити в призмі "відслужити, буду бухати та піду пенсію". Їх нічого не цікавить, щоб кудись поїхати, подивитися світ, щось почитати. Вони все знають наперед і за рамки свого маленького і нікчемного світу не виходять. Це стосується всіх рівнів звань, за невеликим виключенням, це можуть бути й офіцери, і рядові, але на 90% - це сіра маса без мізків" – поділився своїми враженнями блогер.

Журналіст зауважив, що головні аргументи їх вторгнення на територію України переважно те, що вони їхали на навчання, пройдуть маршем і все домовлено, а у Києві їх зустрінуть з хлібом та сіллю. Також згадували про захист російськомовних, про боротьбу з нацистами, тобто ганяють по колу 10-20 фейків, у які вони вірять.

"Це спілкування не тільки втомило, а я вже не бачу сенсу у цьому. Ми показали все, що могли. Але наші люди пишуть нам, бо впізнають злочинців та мародерів, хоча б за для цього ми продовжуємо. І також ще точково показати ці відео у Росії, щоб вони там поширювали між собою, що не все так однозначно" – пояснив Золкін.

Крім того, Володимир Золкін додав, що вже зараз російських військових інструктують і вони мають методичку при потраплянні у полон, як саме себе поводити.

"Хороший приклад токсичної мужності": Якби Путін був жінкою, він би не почав війну, - Борис Джонсон

середа, 29 червень 2022, 12:51

Борис Джонсон вважає, що Володимир Путін не почав би війну у тому випадку, якби народився жінкою. Очільник британського уряду про це сказав в інтерв'ю ZDF, передають Патріоти України. "Якби Путін був жінкою, я просто не думаю, що він почав би таку війн...

"Як ви з цим живете? Як дивитеся в дзеркало?": Панін після трагедії в Кременчуці звернувся до російських акторів-мовчунів (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:28

Російський актор Олексій Панін після повномасштабного вторгнення РФ висловив свою підтримку українському народу. Він неодноразово закликав зупинити війну і, користуючись своєю славою, доносив до своїх фанатів справжню правду про звірства російських оку...