"Ніколи не використовував службове становище": Мер Миколаєва поклявся на Біблії, що не заробляє на сірій плитці в місті (відео)

Олександр Сенкевич був ініціатором реконструкції головної міської площі, що полягала, зокрема, в укладенні сірого граніту.

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич поклявся на Біблії, що не заробляє на укладці сірої плитки в місті. Про це пише місцеве видання "НикВести", передають Патріоти України.

Сенкевич витягнув Біблію після запитання журналіста, хто є автором ідеї укладки сірої плитки у Миколаєві. Він відповів, що чекав цього питання й тому взяв з собою Біблію, та кладе «книгу» на стіл. При цьому з боку йому зауважили, що у віруючих не книга. На що він миттєво відреагував: «Так, книга. Писання…».

«Я клянуся кожному з вас і перед Богом, що ні мені, ні моїм родичам, ні моїй дружині, ні підставним особам не належало жодного заводу з виробництва бруківки. Я ніколи не дозволяв собі використовувати своє службове становище, щоб свої фірми чи ще якісь компанії використовувати (за) бюджетні кошти. Амінь», – сказав він.

COVID-19 підкрався непомітно: У Віталія Кличка виявили коронавірус

субота, 24 жовтень 2020, 18:12

Мер Києва заявив, що продовжить працювати віддалено. У суботу, 24 жовтня, київський міський голова Віталій Кличко отримав позитивний тест на COVID-19. Про це столичний мер повідомив на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України. "Коронавірус п...

"Гонім, як псів": Азербайджан вдарив по ЗС Вірменії із суперзброї (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:46

Снаряд спочатку проходить повз вірменських позицій, потім робить розворот і б'є. Йдеться про баражуючий боєприпас азербайджанського виробництва, який отримав назву "Iti Qovan". Ці слова недавно були сказані президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим: в ...