"Ніколи не забуду цих почуттів": Прем'єр Японі розповів Радбезу ООН про "жахливі моменти", пережиті ним в Україні

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда розповів членам Ради безпеки ООН про жахливі почуття, які пережив під час свого візиту до охопленої війною України, передають Патріоти України.

Виступаючи з промовою на засіданні Радбезу, він заявив про "безпрецедентну кризу" міжнародного порядку, заснованого на верховенстві права. За словами Кісіди, він "ніколи не забуде тих жахливих почуттів", які пережив під час відвідин України. Кісіда зазначив, що агресія Росії проти України загострила занепокоєння щодо панування беззаконня у всьому світі. Також японський політик підтвердив, що Токіо має "рішучість" у намірі підтримувати Україну.

"Ми не повинні допустити створення другої чи третьої України", - заявив він, очевидно, натякаючи на розділення Кореї.

Також Кісіда сказав, що "зловживання Росією правом вето" для перешкоджання ухваленню рішень Ради безпеки "не може бути прийнято міжнародним співтовариством".

Місцевих закликали "не панікувати": У одному з містечок РФ спецназ веде перестрілку з бойовиками ІДІЛ

субота, 2 березень 2024, 23:50

У місті Карабулак Інгушетії спецназівці ФСБ ведуть перестрілку з бойовиками "Ісламської держави", які нібито планували теракт. Влада міста оголосила режим контртерористичної операції. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. Очеви...

Затримка допомоги Україні ставить під загрозу ще більше невинних життів, - президентка Молдови

субота, 2 березень 2024, 23:43

Кожен день затримки з допомогою Україні ставить під загрозу життя людей в українських містах. Так смертельну атаку в Одесі прокоментувала президентка Молдови Мая Санду у суботу, 2 березня, передають Патріоти України. «Чергова атака російського безпілот...