
Секретар РНБО Олексій Данілов у інтерв’ю ВВС повідомив, що вояки ПВК "Вагнер" після відходу з Бахмута продовжать воювати проти України.
Данілова запитали, чи дійсно йдуть найманці "Вагнера" з Бахмута, він підтвердив.
Пряма мова Данілова: "Так, це відбувається. Але це не означає, що вони перестануть воювати з нами.
Вони збираються більше зосередитися на інших фронтах... вони перегруповуються в інших трьох точках".
Високопосадовець підтримав рішення української армії воювати в Бахмуті протягом багатьох місяців.
Данілов пояснив, що Бахмут – це українська земля, і українці повинні її захищати.
Секретар РНБО наголосив, що Бахмут "відіграв велику роль у цій війні".
Пряма мова Данілова: "Якщо ми почнемо залишати кожен населений пункт, це може привести нас до нашого західного кордону, як того хотів Путін з перших днів війни".
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...