
Секретар РНБО Олексій Данілов у інтерв’ю ВВС повідомив, що вояки ПВК "Вагнер" після відходу з Бахмута продовжать воювати проти України.
Данілова запитали, чи дійсно йдуть найманці "Вагнера" з Бахмута, він підтвердив.
Пряма мова Данілова: "Так, це відбувається. Але це не означає, що вони перестануть воювати з нами.
Вони збираються більше зосередитися на інших фронтах... вони перегруповуються в інших трьох точках".
Високопосадовець підтримав рішення української армії воювати в Бахмуті протягом багатьох місяців.
Данілов пояснив, що Бахмут – це українська земля, і українці повинні її захищати.
Секретар РНБО наголосив, що Бахмут "відіграв велику роль у цій війні".
Пряма мова Данілова: "Якщо ми почнемо залишати кожен населений пункт, це може привести нас до нашого західного кордону, як того хотів Путін з перших днів війни".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...