
Секретар РНБО Олексій Данілов у інтерв’ю ВВС повідомив, що вояки ПВК "Вагнер" після відходу з Бахмута продовжать воювати проти України.
Данілова запитали, чи дійсно йдуть найманці "Вагнера" з Бахмута, він підтвердив.
Пряма мова Данілова: "Так, це відбувається. Але це не означає, що вони перестануть воювати з нами.
Вони збираються більше зосередитися на інших фронтах... вони перегруповуються в інших трьох точках".
Високопосадовець підтримав рішення української армії воювати в Бахмуті протягом багатьох місяців.
Данілов пояснив, що Бахмут – це українська земля, і українці повинні її захищати.
Секретар РНБО наголосив, що Бахмут "відіграв велику роль у цій війні".
Пряма мова Данілова: "Якщо ми почнемо залишати кожен населений пункт, це може привести нас до нашого західного кордону, як того хотів Путін з перших днів війни".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....