"Німеччина 50 років купувала газ у СРСР, тепер - у Росії": Наступник Меркель озвучив свою позицію щодо "Північного потоку-2"

Армін Лашет назвав себе політичним реалістом ("realpolitiker") і заявив, що, щоб зробити світ кращим, його треба прийняти таким, яким він є.

Німеччина не має відмовлятися від підтримки проєкту з будівництва газопроводу "Північний потік – 2", вважає голова німецької партії "Християнсько-демократичний союз" Армін Лашет. Про це він сказав в інтерв'ю Reuters, передають Патріоти України.

На запитання про те, чи має Німеччина відмовитися від газопроводу "Північний потік – 2", Лашет відповів, що Німеччина впродовж 50 років, навіть в агресивні часи холодної війни, купувала газ у Радянського Союзу, а тепер – у Росії. На його думку, "уряд Німеччини йде правильним курсом".

Водночас він підкреслив, що критикував репресії проти російського опозиційного політика Олексія Навального, а також підтримував санкції Європейського союзу проти РФ через кризу в Україні. Говорячи про "Північний потік – 2", він також зазначив, що Німеччина має гарантувати геополітичні інтереси України.

Лашет назвав себе політичним реалістом ("realpolitiker") і заявив, що, щоб зробити світ кращим, його треба прийняти таким, яким він є. На думку Лашета, у дипломатії важливі як цінності, так і інтереси, "але моралізаторство для гарного самопочуття і домашні гасла не є зовнішньою політикою".

Уряд Німеччини зараз, зазначає агентство, стикається зі зростанням тиску через "Північний потік – 2" як зсередини, з боку екологічної партії "Зелених" – потенційних партнерів ХДС по коаліції, – так і з-за кордону, від Сполучених Штатів і більшої частини Європи. Лашет розглядає Німеччину як "глибоко вкорінену на Заході", а США вважає "нашим найближчим неєвропейським партнером".

Мають особливий інтерес: У ЦПД розповіли, хто "штовхає" Путіна на здійснення ударів міжконтинентальною балістикою

п’ятниця, 22 листопад 2024, 17:44

На ескалацію у війні проти України російського диктатора Володимира Путіна штовхають двоє представників його близького оточення. Йдеться про першого заступника голови адміністрації президента РФ Сергія Кірієнка та колишнього секретаря російського Радбе...

У Кім Чен Ина є великий інтерес: Крамаров пояснив, що стоїть за перекиданням солдатів із КНДР у Росію

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:56

Відправлення солдатів з КНДР у Росію є певною навчально-тренувальною місією: війська Північної Кореї не мають досвіду ведення бойових дій, а тут Пхеньяну видалася можливість оцінити рівень своєї армії у бойових умовах та навчити їх. Натомість Росія отр...