Німеччина дає нам один мільярд євро, а Росія за день заробляє два, - Арестович

Німеччина дає Україні 1 мільярд євро, а Росія за день заробляє 2 мільярди. Про це заявив радник голови офісу президента України Олексій Арестович, передають Патріоти України. За його словами, з точки зору санкцій проти Російської Федерації пора "обрізати все"

"Президент сьогодні і глава офісу як його політичний радник дали оцінку. Для України неприйнятним є 50 днів між п'ятим і шостим пакетами. Це дуже багато. Шольц говорить гордо: "Ми виділили Україні 1 мільярд євро". Це багато, це хороша допомога, але за один день РФ заробляє 2 мільярди на нафті і газі. І 50 днів це, грубо кажучи, 100 мільярдів", - сказав Арестович.

Він зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення Росія заробила понад 200 мільярдів євро. "Змагання можуть йти довго ще, там потрібно обрізати все. Але з точки зору того, як воно все приймалося, цей шостий пакет. Це величезне досягнення", - зазначив Арестович.


Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...

"Кажуть, куріння вбиває": Під Мелітополем прогриміли потужні вибухи, було чутно автоматні черги - мер Федоров

субота, 3 грудень 2022, 13:53

На території тимчасово окупованої Запорізької області 3 грудня сталася "бавовна". Потужні вибухи пролунали у селі Михайлівка Мелітопольського району. Також місцеві жителі чути автоматні черги. Про це у Telegram повідомив мелітопольський міський голова ...