Німеччина нагадує Гамлета: Прем'єр Польщі вразив дотепним порівнянням

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький звинуватив Німеччину в надмірній нерішучості, коли необхідно зробити вибір між добром і злом. В тому числі, в контексті російського вторгнення в Україну. Так, виступаючи в Університеті Рупрехта і Карла в німецькому Гейдельберзі, Моравецький торкнувся проблеми низької готовності Європи протистояти агресору, передають Патріоти України.

"Путін вторгся в Україну, тому що думав, що Європа лінива, слабка. Через рік ми бачимо, що він помилявся, принаймні частково. Європа ще не померла, поки ми живі. Але Європа ще не перемогла", – підкреслив він.

Моравецький окремо торкнувся проблеми постійної нерішучості Німеччини, яка "багато вагається" в питаннях допомоги Україні. "Німецький поет Фердинанд Фрайліграт застерігав: "Deutschland ist Hamlet", Німеччина - це Гамлет. Тому що Німеччина занадто багато вагається замість того, щоб чітко стояти на боці добра", – заявив Моравецький.

Польський прем'єр зазначив, що колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер своєю проросійською політикою поставив під загрозу існування всієї Європи. За його словами, прагнення роздобути дешеві енергоресурси було жахливою помилкою.

"Якби Україна була зосереджена тільки на матеріальних благах, вона б давно піддалася російській агресії. Замість цього вони задумалися над собою як нацією", - сказав Моравецький.

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...

Стажувався у Москві: У Херсоні затримали посадовця ОВА, який працював на окупантів (фото)

субота, 3 червень 2023, 12:44

Служба безпеки України затримала у Херсоні чинного посадовця обласної військової адміністрації, який під час окупації міста працював на росіян та їздив на стажування до Москви, інформують Патріоти України. Як повідомляє СБУ, у період тимчасової окупаці...