Німеччина нагадує Гамлета: Прем'єр Польщі вразив дотепним порівнянням

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький звинуватив Німеччину в надмірній нерішучості, коли необхідно зробити вибір між добром і злом. В тому числі, в контексті російського вторгнення в Україну. Так, виступаючи в Університеті Рупрехта і Карла в німецькому Гейдельберзі, Моравецький торкнувся проблеми низької готовності Європи протистояти агресору, передають Патріоти України.

"Путін вторгся в Україну, тому що думав, що Європа лінива, слабка. Через рік ми бачимо, що він помилявся, принаймні частково. Європа ще не померла, поки ми живі. Але Європа ще не перемогла", – підкреслив він.

Моравецький окремо торкнувся проблеми постійної нерішучості Німеччини, яка "багато вагається" в питаннях допомоги Україні. "Німецький поет Фердинанд Фрайліграт застерігав: "Deutschland ist Hamlet", Німеччина - це Гамлет. Тому що Німеччина занадто багато вагається замість того, щоб чітко стояти на боці добра", – заявив Моравецький.

Польський прем'єр зазначив, що колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер своєю проросійською політикою поставив під загрозу існування всієї Європи. За його словами, прагнення роздобути дешеві енергоресурси було жахливою помилкою.

"Якби Україна була зосереджена тільки на матеріальних благах, вона б давно піддалася російській агресії. Замість цього вони задумалися над собою як нацією", - сказав Моравецький.

Руки сіпаються: Під час зустрічі з Путіним у Кадирова сталася істерика

п’ятниця, 29 вересень 2023, 16:30

Глава Чечні Рамзан Кадиров зустрівся з російським диктатором Владіміром Путіним. Зустріч запам’яталася сіпанням рук Кадирова, великою кількістю дивних моментів і "цікавих" заяв, які нафантазували обидві сторони, передають Патріоти України. У документах...

"Манекени солдатів допомагали нищити окупантів": Захисник розповів про хитрощі в боротьбі з ворогом

п’ятниця, 29 вересень 2023, 15:56

Сьогодні, 29 вересня, о 20:30 на телеканалі "1+1 Україна" відбудеться премʼєра авторського документального проєкту Дмитра Комарова "Рік. Харківщина", який буде складатись з п’яти фільмів. Нова документальна робота журналіста присвячена річниці деокупац...