"Німеччина не проти, щоб Польща передала танки "Leopard 2" Україні", - глава МЗС Анналена Бербок

Німеччина не заперечуватиме, якщо Польща відправить танки Leopard 2 німецького виробництва в Україну. Таку заяву зробила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок в неділю в інтерв'ю французькому телебаченню LCI, повідомляє DW і журналіст LCI Даріус Рочебін у Twitter.

Відповідаючи на запитання, що станеться, якщо Польща відправить свої танки Leopard 2 без схвалення Німеччини, Бербок сказала: "Ми не будемо стояти на заваді. На даний момент це питання не ставилося, але якби нас запитали, ми б не стали перешкоджати".

"Ми знаємо, наскільки важливі ці танки, і саме тому ми обговорюємо це зараз з нашими партнерами… Ми повинні переконатися, що життя людей будуть врятовані, а територія України звільнена", - додала вона.

Журналіст перепитав, чи вірно зрозумів, що Німеччина не буде заперечувати, якщо Польща відправить танки Leopard 2 в Україну. "Ви мене правильно зрозуміли", - відповіла Бербок.

Для Путіна настане "день Х": У Німеччині розповіли, яку техніку отримає Україна, і дали прогноз щодо контрнаступу ЗСУ

четвер, 30 березень 2023, 11:23

В Україну продовжує прибувати західне озброєння, передане партнерами та необхідне Збройним силам для майбутнього контрнаступу. Військовий експерт Ніко Ланґе прогнозує, що "День Х" для путінської армії настане вже у травні. Про це пише німецьке видання ...

Чоловіків – на фронт, дружинам - кримінальна стаття: Військове керівництво РФ придумало ноу-хау для боротьби зі скаргами родин "мобіків"

четвер, 30 березень 2023, 10:49

Військове керівництво Росії придумало спосіб боротися з численними скаргами з боку сімей військовослужбовців РФ. Дружинам солдатів загрожує кримінальна стаття та перевірка особи за фактом дискредитації "СВО". Про це повідомляє Telegram-канал "Досье шпи...