Німеччина передала Україні нову партію військової допомоги: Що туди входить

Німеччина за минулий тиждень передала для українських військових партію автомобілів спеціального призначення. Про це йдеться на сайті федерального уряду, передають Патріоти України.

Зазначається, України надали ще 2 великовантажні тягачі Oshkosh. Тепер ЗСУ загалом має вже 10 таких одиниць. Крім того, українські військові отримали 14 автомобілів для прикордонної служби, який раніше відправили вже 39 одиниць.

Ще до України має прибути 14 гусеничних машин з дистанційним керуванням для виконання завдань підтримки. Зазначається, що уся ця техніка надається не з запасів Бундесверу, а від виробників. Водночас про способи і час доставки у Німеччині мовчать з міркувань безпеки.

Загальна вартість індивідуальних ліцензій на експорт озброєнь, виданих федеральним урядом у період з 1 січня 2022 року по 21 листопада 2022 року, становить 1,637 млрд євро.

Не тільки Путін може "грати м'язами": США перекинули есмінець з "Томагавками" на відстань удару по Криму і Ростову (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 20:28

Американський есмінець USS Nitze, оснащений "Томагавками", підійшов до входу в протоку Босфор і кинув якір біля узбережжя Стамбула перед запланованим заходом в порт на військовій-морській базі Гельджюк. Про це йдеться в Twitter 6-го флоту США, передают...

Шойгу приписує собі неіснуючі перемоги та активізує конфлікт з "вагнерівцями", - українська розвідка

вівторок, 7 лютий 2023, 20:00

У військово-політичному керівництві Росії триває конфлікт. Зокрема, про це свідчить заява міністра оборони РФ Сергій Шойгу про "успіхи" збройних сил країни на Донеччині та замовчування ним участі в боях найманців ПВК "Вагнер". Про це повідомило ГУР Мін...