
Німеччина передала Україні ще шість зенітних самохідних установок Gepard та 6000 боєприпасів до них. Про це повідомляє Telegram-канал Оперативний ЗСУ у четвер, 22 вересня.
Таким чином, в аресеналі української армії наразі є 30 таких німецьких установок.
У повідомленні йдеться також про передачу 3000 одиниць 155-міліметрових снарядів.
Gepard – німецька зенітна самохідна установка. Призначена для безпосереднього прикриття сухопутних військ, знищення повітряних цілей на похилих відстанях від 100 м до 4 км і на висотах до 3 км, що летять зі швидкістю до 350—400 м/с, а також наземних (надводних) цілей на дальності до 4,5 км із місця. Зазначимо, що на початку вересня Німеччина відмовила Україні у постачанні бронеавтомобілів Dingo. ЗСУ потрібні ці машини для контрнаступу на Херсон. Однак пізніше Німеччина все-таки передала Україні дві реактивні системи залпового вогню Mars II, а також 50 бронетранспортерів Dingo.У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...