Німеччина почала перекидати Patriot у Польщу, вони прикриють поставки зброї в Україну, - ЗМІ

Німеччина почала перекидати системи протиповітряної оборони Patriot в Польщу. Перші солдати висунуться з ФРН вже сьогодні, 16 січня. Вони будуть захищати в тому числі перевалочний пункт для поставок військової та гуманітарної допомоги в Україну, передають Патріоти України.

Такою інформацією поділилося видання Spiegel з посиланням на власні джерела. За даними журналістів, перші солдати, які працюватимуть з Patriot на території Польщі, вже висунулися з Бад-Зюльце, Мекленбург-Передня Померанія. Найближчими днями передислокують усі три ЗРК. Завдання цих систем ППО — захист критичної інфраструктури Польщі поблизу кордону з Україною.

Patriot на території сусідньої країни також прикриватимуть перевалочний пункт, де розвантажується гуманітарна та військова допомога нашій державі. Представники Бундесверу протягом останніх тижнів обстежили територію товарного складу в Замості, куди доставляють вантажі для України. Він розташований в 30 кілометрах від кордону. Згідно з планом ВПС Німеччини, в Польщі будуть дислокуватися 600 солдатів для обслуговування трьох ЗРК.

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...