Найближчими днями Німеччина поставить Україні додаткові пускові установки Patriot, а через два-три місяці буде передано й інші компоненти системи. Про це 1 серпня повідомив міністр оборони Денис Шмигаль, передають Патріоти України.
«Про важливість їх передачі говорили цього тижня з Міністром оборони ФРН Борисом Пісторіусом. У найближчі дні Бундесвер поставить додаткові пускові установки Patriot як перший етап. На другому етапі, протягом наступних двох-трьох місяців, буде передано й інші компоненти системи», — зазначив він.
За словами Шмигаля, це результат спільних зусиль США, Німеччини та інших країн НАТО.
Нагадаємо, у липні Німеччина та США домовилися про передачу Україні п’яти систем Patriot для протиповітряної оборони, які мають бути надані якомога швидше. Це рішення є частиною стратегії підтримки України у відповідь на посилені атаки з боку Росії, і передбачає співпрацю США з європейськими країнами для надання зброї через фінансування НАТО.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...