Німеччина повідомила, чи збирається передавати системи Patriot Україні

Німеччина відмовилася передавати Україні системі Patriot / фото US ArmyМіністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що Німеччина відмовилася передавати обіцяні Варшаві системи протиповітряної оборони Patriot Україні, повідомляють Патріоти України.

Як Блащак зазначив у Twitter, він провів розмову з Міністром оборони ФРН Крістін Ламбрехт. За його словами, він був розчарований відмовою від передачі цих систем Україні. "Розміщення Patriot на заході України підвищило б безпеку поляків і українців", – зазначив Блащак.

Міністр оборони додав, що його країна спільно з Німеччиною приступають до заходів із розміщення систем Patriot в Польщі і підключення їх до польської системи командування.

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...

Пригожин – важко контужений: оприлюднено нові деталі удару по штабу "вагнерівців" на Луганщині

неділя, 29 січень 2023, 11:31

Слід зауважити, що незадовго до цього пригожинські канали заявляли про ймовірний замах на шефа "вагнерівців". Послаблення позицій Пригожина пов’язане не лише з внутрішніми конфліктами за сфери впливу у кремлівській верхівці, а й може бути наслідком рез...