
Німеччина передасть Україні 50 бронетранспортерів Dingo. Також ЗСУ отримають самохідні РСЗВ MARS II й ракети дня них. Про це повідомляє Telegram-канал BILD
За словами міністра оборони країни Крістіни Ламбрехт, Німеччиною вперше буде передана броньована техніка Україні. Бронетранспортери Dingo мають стати альтернативою бронетранспортерам Fuchs.
"Dingo - це броньована й опціонально озброєна машина, яка використовується для патрулювання і розвідки. Бундесвер має понад 500 автомобілів Dingo в різних модифікаціях", - пише видання.
Нагадаємо, РСЗВ Mars II - пускова установка на гусеницях фактично є аналогом американської M270 MLRS (вдвічі потужніша за M142 HIMARS, оскільки залп налічує 12 ракет замість шести). Під вимоги німецької армії заокеанського «побратима» інтегрував концерн KMW (Krauss-Maffei Wegmann), зокрема збільшивши його розміри та масу.
Колишній міністр оборони РФ Сергій Іванов помер у віці 73 роки. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомила Єдина ліга ВТБ, почесним президентом якої він був, передають Патріоти України. . До 4 лютого цього року Іванов обіймав посаду спецпредставника гла...
Напруга між Україною і Польщею ще не досягла свого піку після позбавлення президента Володимира Зеленського ордена Білого Орла. Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив голова Офісу президента України Кирило Буданов під час спілкування зі студентами Ки...