
Німеччина передасть Україні 50 бронетранспортерів Dingo. Також ЗСУ отримають самохідні РСЗВ MARS II й ракети дня них. Про це повідомляє Telegram-канал BILD
За словами міністра оборони країни Крістіни Ламбрехт, Німеччиною вперше буде передана броньована техніка Україні. Бронетранспортери Dingo мають стати альтернативою бронетранспортерам Fuchs.
"Dingo - це броньована й опціонально озброєна машина, яка використовується для патрулювання і розвідки. Бундесвер має понад 500 автомобілів Dingo в різних модифікаціях", - пише видання.
Нагадаємо, РСЗВ Mars II - пускова установка на гусеницях фактично є аналогом американської M270 MLRS (вдвічі потужніша за M142 HIMARS, оскільки залп налічує 12 ракет замість шести). Під вимоги німецької армії заокеанського «побратима» інтегрував концерн KMW (Krauss-Maffei Wegmann), зокрема збільшивши його розміри та масу.
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...
У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...