Крім раніше анонсованої роти з 14 штук Leopard-2 уряд Шольца погодив передачу Києву більш ранньої версії німецьких основних танків.
Зокрема Берлін схвалив плани німецького виробника зброї Rheinmetall продати Києву 88 Leopard-1 після ремонту на загальну суму понад 100 мільйонів євро, повідомляє видання з посиланням на "урядові джерела".
Також у публікації зазначається, що це може призвести до виникнення проблем з постачанням, оскільки Leopard-1 більше не виробляються, а їхні снаряди мають інший калібр, ніж новіші Leopard-2 (105-меліметрові проти 120-меліметрових у новітній версії танку). Не зважаючи на ці проблеми, для ЗСУ це дуже хороше надбання. Якість і можливості цих важких броньованих машин все одно не поступаються російсько-радянським моделям.
Leopard-1 - це німецький танк, що вироблявся з 1965 року. Він має різні модифікації, включно з 1А5 - найновішою версією. Останні бойові машини такого зразка були зняті з озброєння в Німеччині 2010 року. В Греції та Туреччині Leopard-1 досі перебувають на озброєнні.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...