Німеччина збільшить поставку Україні своїх танків до 102 "Леопардів"

Leopard-1

Крім раніше анонсованої роти з 14 штук Leopard-2 уряд Шольца погодив передачу Києву більш ранньої версії німецьких основних танків.

Leopard-2

Зокрема Берлін схвалив плани німецького виробника зброї Rheinmetall продати Києву 88 Leopard-1 після ремонту на загальну суму понад 100 мільйонів євро, повідомляє видання з посиланням на "урядові джерела".

Також у публікації зазначається, що це може призвести до виникнення проблем з постачанням, оскільки Leopard-1 більше не виробляються, а їхні снаряди мають інший калібр, ніж новіші Leopard-2 (105-меліметрові проти 120-меліметрових у новітній версії танку). Не зважаючи на ці проблеми, для ЗСУ це дуже хороше надбання. Якість і можливості цих важких броньованих машин все одно не поступаються російсько-радянським моделям.

Leopard-1 - це німецький танк, що вироблявся з 1965 року. Він має різні модифікації, включно з 1А5 - найновішою версією. Останні бойові машини такого зразка були зняті з озброєння в Німеччині 2010 року. В Греції та Туреччині Leopard-1 досі перебувають на озброєнні.

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...