Крім раніше анонсованої роти з 14 штук Leopard-2 уряд Шольца погодив передачу Києву більш ранньої версії німецьких основних танків.
Зокрема Берлін схвалив плани німецького виробника зброї Rheinmetall продати Києву 88 Leopard-1 після ремонту на загальну суму понад 100 мільйонів євро, повідомляє видання з посиланням на "урядові джерела".
Також у публікації зазначається, що це може призвести до виникнення проблем з постачанням, оскільки Leopard-1 більше не виробляються, а їхні снаряди мають інший калібр, ніж новіші Leopard-2 (105-меліметрові проти 120-меліметрових у новітній версії танку). Не зважаючи на ці проблеми, для ЗСУ це дуже хороше надбання. Якість і можливості цих важких броньованих машин все одно не поступаються російсько-радянським моделям.
Leopard-1 - це німецький танк, що вироблявся з 1965 року. Він має різні модифікації, включно з 1А5 - найновішою версією. Останні бойові машини такого зразка були зняті з озброєння в Німеччині 2010 року. В Греції та Туреччині Leopard-1 досі перебувають на озброєнні.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...