Німеччина збільшить поставку Україні своїх танків до 102 "Леопардів"

Leopard-1

Крім раніше анонсованої роти з 14 штук Leopard-2 уряд Шольца погодив передачу Києву більш ранньої версії німецьких основних танків.

Leopard-2

Зокрема Берлін схвалив плани німецького виробника зброї Rheinmetall продати Києву 88 Leopard-1 після ремонту на загальну суму понад 100 мільйонів євро, повідомляє видання з посиланням на "урядові джерела".

Також у публікації зазначається, що це може призвести до виникнення проблем з постачанням, оскільки Leopard-1 більше не виробляються, а їхні снаряди мають інший калібр, ніж новіші Leopard-2 (105-меліметрові проти 120-меліметрових у новітній версії танку). Не зважаючи на ці проблеми, для ЗСУ це дуже хороше надбання. Якість і можливості цих важких броньованих машин все одно не поступаються російсько-радянським моделям.

Leopard-1 - це німецький танк, що вироблявся з 1965 року. Він має різні модифікації, включно з 1А5 - найновішою версією. Останні бойові машини такого зразка були зняті з озброєння в Німеччині 2010 року. В Греції та Туреччині Leopard-1 досі перебувають на озброєнні.

Ще одна розмріялася: "Подруга Путіна" в парламенті Румунії вимагає анексувати частину території України

середа, 22 березень 2023, 14:42

Одіозна румунська сенаторка Діана Шошоаке, яка відома своїми зв'язками з Кремлем, захотіла анексувати частину території України. Вона внесла до парламенту Румунії законопроект, що передбачає розірвання договору між Бухарестом і Києвом від 1997 року пер...

Залізна завіса опускається: Бразилія заявила про готовність заарештувати Путіна

середа, 22 березень 2023, 14:28

Бразилія підтримала "тренд" про арешт російського лідера Володимира Путіна, який 17 березня отримав відповідний ордер з боку Міжнародного кримінального суду Гааги (МКС), передають Патріоти України. Як прокоментував глава МЗС Мауро Вієйра в інтерв'ю Met...