Німецька газета звільнила кореспондента, який "вчив любити Росію" (фото)

Німецький таблоїд Bild звільнив свого старшого кореспондента за участь у написанні книги «Навчитися любити Росію». Про це повідомила редакція видання, передають Патріоти України.

Bild дізналася про участь свого співробітника, 60-річного Юргена Хельфріхта, у написанні книги Russland lieben lernen. Її основний автор – ексглава Дрезденського оперного балу Ханс-Іоахім Фрей.

Книгу німецькою мовою він випустив у 2018 році. Передмову до неї написав російський політик та колишній помічник російського диктатора Володимир Мединський. У ній він заявив про «хибні та поверхові» уявлення про Росію, які іноземці нібито поширюють «у пропагандистських цілях». А 2021 року з'явилося і російськомовне видання з передмовою диктатора РФ Володимира Путіна.

«Вітчизняному читачеві надається можливість подивитись очима німецького громадського діяча на сучасне життя, на цінності та устремління російського народу. Відчути, наскільки штучні, нав’язані стереотипи та пропагандистські кліше далекі від реального сприйняття людей, які відвідали Росію і прагнуть об'єктивно оцінити її проблеми та її досягнення», – сказав Путін у передмові.

Співавтором книги вказаний Хельфріхт, який працював старшим кореспондентом Bild у Дрездені. Журналіст не поінформував редакцію про участь у цьому проєкті. Bild наголосила, що ніколи не надала б дозволу на це, оскільки не поділяє такий світогляд. Через це Хельфріхта було звільнено.

"На кону довіра до США": Глава МЗС Польщі закликав спікера Палати представників Джонсона почути "замучений народ України"

понеділок, 26 лютий 2024, 10:00

Втрата довіри союзників боляче вдарить по інтересам США у світі, підірве лідерство Вашингтона у демократичному співтовариствв. Сполучені Штати мають підтримати Україну, на кону стоїть довіра до США. Про це у неділю, 25 лютого, заявив Міністр закордонни...

Колишні вагнерівці знову воюють проти України, зокрема в районі Авдіївки, - українська розвідка

понеділок, 26 лютий 2024, 9:59

Країна-агресор Росія знову використовує у війні проти України найманців колишньої приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер", яку визнано міжнародною злочинною організацією. Про це заявив в опублікованому інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заступ...