Німецька зброя для ЗСУ: Українська філія заводу Rheinmetall перевершила очікування темпів розвитку, - Bild

Корпорація Rheinmetall розширила свою діяльність в Україні швидше, ніж було офіційно анонсовано, зазначається в репортажі видання Bild.

Український підрозділ німецького оборонного гіганта розпочав обслуговування не тільки анонсованих раніше БМП Marder, а й танків Leopard 1.

На заході України функціонує завод, де проводиться ремонт зазначеної вище техніки в інтересах ЗСУ. Розгортання складальних потужностей відбулося раніше названих раніше термінів.

На черзі – введення в ремонт танків Leopard 2 та інших зразків бойових машин виробництва країн НАТО, зазначається в матеріалі.

Розташування українського підприємства Rheinmetall залишається конфіденційним з огляду на його стратегічну значущість у контексті поточної геополітичної обстановки.

Окупанти захопили кілька населених пунктів: Український фронт на Донбасі розвалюється, - Bild

субота, 20 липень 2024, 20:00

За останні дні російські окупаційні війська захопили кілька населених пунктів на Донбасі, що може свідчити про частковий розвал української оборони в цьому регіоні. Таку думку висловив експерт німецького видання BILD з аналізу відкритих даних Юліан Рьо...

На Донузлаві в Криму морський дрон СБУ уразив катер КС-701 “Тунець” (відео)

субота, 20 липень 2024, 19:30

Супутникові знімки оприлюднило видання «Радіо Свобода», на яких видно сліди пожежі після удару по російській військовій базі. . Один з осередків пожежі знаходиться на території Донузлавської вітрової електростанції, але основна шкода була завдана війс...