Ніж у спину "друга Володі": Ердоган похвалився новим БПЛА Bayraktar з українським "серцем" (фото)

Президент Туреччини похвалився безпілотником турецької компанії Bayraktar Kızılelma, виставленим в Національному технологічному центрі Оздеміра Байрактара, передають Патріоти України.

Ердоган поділився фотографією у своєму акаунті в соціальних мережах, не додаючи підписів. В кадрі можна побачити Bayraktar Kızılelma (просто за президентом) та Bayraktar TB3 SİHA.

Kızılelma – нова розробка турецької компанії Baykar, яка зараз проходить етап тестування. Цей безпілотник-винищувач оснащений турбореактивним двигуном АІ-25ТЛТ від української компанії "Мотор Січ". "Пташка" має довжину майже 15 метрів та розмах крил 10 метрів. Може розвивати швидкість до 110 кілометрів на годину та перевозити боєприпаси (ракети та бомби) в корпусі.

30 листопада Baykar провела перші льотні випробування Kizilelma, а в січні вже відбувся перший повноцінний політ.

"Є об'єктивні речі": Огризко розповів, як Захід перейшов власні червоні лінії і які наслідки це матиме для РФ

неділя, 23 червень 2024, 10:57

Сполучені Штати дозволили завдавати ударів по території РФ далекобійними ракетами (до 300 кілометрів) - і цей процес прискориться. Все через те, що Захід перейшов власні "червоні лінії", які стримували їх у прийнятті рішень щодо війни в Україні останні...

"Дасть можливість виконувати не лише повітряні, а й наземні операції": Світан назвав "тріаду" для перемоги над ворогом

неділя, 23 червень 2024, 10:55

Щоб досягти переваги над авіацією країни-окупанта Росії, Україні потрібна "тріада" засобів. Це літаки-винищувачі, літаки далекого радіолокаційного виявлення та ефективні засоби ППО. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю OBOZ.UA висловив льотчик-інструкто...