Ніж у спину "друга Володі": Ердоган похвалився новим БПЛА Bayraktar з українським "серцем" (фото)

Президент Туреччини похвалився безпілотником турецької компанії Bayraktar Kızılelma, виставленим в Національному технологічному центрі Оздеміра Байрактара, передають Патріоти України.

Ердоган поділився фотографією у своєму акаунті в соціальних мережах, не додаючи підписів. В кадрі можна побачити Bayraktar Kızılelma (просто за президентом) та Bayraktar TB3 SİHA.

Kızılelma – нова розробка турецької компанії Baykar, яка зараз проходить етап тестування. Цей безпілотник-винищувач оснащений турбореактивним двигуном АІ-25ТЛТ від української компанії "Мотор Січ". "Пташка" має довжину майже 15 метрів та розмах крил 10 метрів. Може розвивати швидкість до 110 кілометрів на годину та перевозити боєприпаси (ракети та бомби) в корпусі.

30 листопада Baykar провела перші льотні випробування Kizilelma, а в січні вже відбувся перший повноцінний політ.

Разом вбивають українців: У ГУР назвали країни, які надають Росії пряму військову допомогу

субота, 10 червень 2023, 9:00

На сьогодні декілька країн світу надають пряму військову допомогу державі-терористу Росії. Перелік не такий великий і повністю передбачуваний - Іран, Білорусь і, ймовірно, Північна Корея. Про це в інтерв'ю українським ЗМІ повідомив представник Головног...

"Обливали бензином і намагалися спалити": Командир 72-ї бригади ЗС РФ поскаржився на знущання над ним ПВК "Вагнер", викрадення та гвалтування пригожинцями його бійців (відео)

субота, 10 червень 2023, 8:20

Командир ЗС РФ поскаржився на знущання ПВК "Вагнер" над путінськими військовими, але є "нюанс". Ймовірно, це є загостренням відносин у російській верхівці. Про це повідомив офіційний канал міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Там також оп...