
В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив, що одним з його головних завдань на посаді буде від’єднання України від енергосистеми з РФ та Білоруссю, зазначають Патріоти України.
"Нам потрібно терміново від’єднуватися від об’єднаної енергосистеми з Білоруссю та РФ. Об’єднуватися із європейською системою.
Це буде моїм одним з головних завдань, щоб ми були частиною Європи, нормального ринку, де немає свавілля монополістів, де нормальна, прозора ціна. Це буде в інтересах України, нашої енергетичної безпеки, а енергетична безпека – це національна безпека", - підкреслив високопосадовець.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...